tCdQ6c98sec
Контакты туристического агентства в Киеве

Новости туризма

Ryanair: авіаквитки з Варшави у Вроцлав та Гданськ за 9 злотих (2€!)

дешеві квитки ryanair

Дешеві авіаквитки від Ryanair за 9 злотих (62 грн)!

Лоукост Ryanair продає дешеві авіаквитки на рейси з Варшави у Вроцлав та з Варшави у Гданськ. Квитки за ціною 9 злотих (2 євро) можна придбати на рейси у лютому – березні 2017 року!

Внутрішні рейси по Польщі авіакомпанія Ryanair виконує з аеропорту Шопена, до якого можна дешево доїхати на громадському транспорті.

З України до Варшави можна дістатися доволі дешево з пересадками від 150 грн в один бік. Якщо не хочете добиратися з пересадками, то можете купити квитки на прямі автобусні рейси.

Ці авіаквитки можна також використовувати, щоб долетіти літаками у Варшаву зі Львова та Києва. Спочатку шукаємо дешеві рейси Wizz Air Київ – Гданськ, Київ – Вроцлав чи Львів – Вроцлав, а далі Ryanair у Варшаву.

Придбати авіаквитки можна на сайті Ryanair.com. Для пошуку зручно скористатися сервісом Fare Finder від Ryanair. Аеропорт відправлення для внутрішніх рейсів з Варшави – Warsaw (WAW). Найбільше дешевих авіаквитків з понеділка до четверга.

Авіаквитки Варшава – Гданськ – Варшава:

Авіаквитки Варшава – Вроцлав – Варшава:

З Варшави Ryanair також виконує багато рейсів по всій Європі. Найдешевші квитки зручно шукати на sunnytravelguide.com.

Ще декілька нагадувань стосовно перельотів лоукост компаніями Ryanair i Wizzair:

- Після купівлі авіаквитка, перед вильотом, обов’язково потрібно виконати онлайн чек-ін на сайті авіакомпанії і роздрукувати квиток (в аеропорту у ryanair ця послуга коштує 70(!) євро, у wizzair 30 євро).

- В аеропорт бажано приїхати хоча б за 2 години до вильоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою.

- З квитком обов’язково підійти до стійки реєстрації для перевірки вашої візи (visa check).

- В ціну квитка входить лише багаж у ручній поклажі. У Ryanair одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга 35x20x20 cm. У Wizzair лише одна сумка до 42x32x25 cm.